یخچال آزمایشگاهی برای خنک کردن نمونه ها

اطلاعات یخچال های آزمایشگاهی
نمایش تمام تولیدکنندگان یخچال آزمایشگاهی

یخچال آزمایشگاهی مانند یخچال دوقلو اسنوا 40 فوت آزمایشگاهی برای خنک کردن نمونه ها یا نمونه ها برای نگهداری استفاده می شوند.

آنها شامل واحدهای تبرید برای نگهداری پلاسمای خون و سایر فرآورده های خونی و همچنین واکسن ها و سایر لوازم پزشکی یا دارویی می شوند.

آنها با یخچال های استاندارد مورد استفاده در خانه ها یا رستوران ها متفاوت هستند گوشواره طلا زیرا باید کاملاً بهداشتی و کاملاً قابل اعتماد باشند.

 

یخچال های آزمایشگاهی برای به حداقل رساندن خطر آلودگی باکتریایی و انفجار مواد فرار باید دمای ثابتی را حفظ کنند. برای دستیابی به درجه بالایی از دقت، یخچال برای گردش هوا و یک فن برای حفظ دمای یکنواخت همیشه نیاز دارد.

 

هنگامی که در باز است، فن خاموش می شود تا هوای سرد از دستگاه خارج نشود. صندل مجلسی زنانه یخچال‌های آزمایشگاهی دارای محفظه‌های جداگانه برای جلوگیری از آلودگی متقابل هستند و می‌توانند لوازم پزشکی خاصی مانند خون یا واکسن را در خود جای دهند.

یخچال های ضد انفجار برای نگهداری مایعات قابل اشتعال و مواد شیمیایی خطرناک طراحی شده اند. کمبود تجهیزات الکتریکی از آتش سوزی ناشی از جرقه در محل ذخیره سازی جلوگیری می کند و استفاده از آن را با مواد قابل احتراق ایمن می کند.

 

یخچال های آزمایشگاهی برای حفظ دمای ثابت و نظارت بر دما با نمایشگرهای دیجیتال طراحی شده اند.

آنها یخچال های آزمایشگاهی عمومی هستند و قیمت عروسک روسی باید دارای بخش هایی با قابلیت قفل شدن باشند که به راحتی تمیز شوند. آنها همچنین برای خنک کردن نمونه ها و برای نگهداری استفاده می شوند.

یخچال های بانک خون مطابق با قوانین آمریکا و اروپا هستند. قابلیت اطمینان برای این نوع، همراه با توانایی نظارت بر دما بسیار مهم است. آنها همچنین باید محفظه های جداگانه ای برای نگهداری انواع نمونه داشته باشند

 • منابع
  1. Laboratory Refrigerators Information
 • تبلیغات: 
   1. معجزه خوردن ماهی و خواص آن بر روی بینایی
   2. توقیف دستگاه هموژن کارخانه لبنیاتی که حاوی خون انسان بود
   3. درمان بی عوارض و بی خطر با آلوئه ورا
   4. اعطای نمایندگی رزماری ارگانیک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.