گل محمدی در کاشان موجب کدورت بین دو خاندان شد

مشکلات کاشت گل محمدی در کاشان نیز برای هر تولیدکننده متفاوت است، خواه آنها قرارداد انرژی ثابت یا متغیر داشته باشند، و آیا آنها قراردادهای عرضه با قیمت از پیش توافق شده داشته اند.

افزایش هزینه های دستمزد و مشکلات حمل و نقل از آفریقا، به ویژه از کنیا، نیز بر این بخش تأثیر می گذارد. در نهایت، تمام آن هزینه‌های افزایش‌یافته به مصرف‌کننده منتقل می‌شود و از این رو قیمت ۲۰ درصد افزایش می‌یابد.

“در گل فروشی، یک دسته گل به راحتی می تواند 15 درصد بیشتر قیمت داشته باشد. یا فقط گل های کمتری در یک دسته می گیرید.” همچنین با آمدن ولنتاین، یک دسته گل هزینه بسیار بیشتری خواهد داشت.

رویال فلورا هلند انتظار دارد که قیمت بالای انرژی برای مدتی در آینده بالا باقی بماند. ون شیلفگارد فکر می کند حداقل برای شش ماه آینده “امید است که قیمت انرژی در نیمه دوم سال دوباره عادی شود.

اما این یک حدس و گمان است. اگر قیمت ها بالا بماند، برای بخش گل مشکل بزرگی خواهیم داشت.”البته می‌توانید گیاهی را برای لذت بردن طولانی‌تر انتخاب کنید.

اما هنوز هم ممکن است در کشت گیاهان داخل و خارج از خانه اشتباه شود. خوشبختانه، چندین سال است که سعی در تغییر آن دارد. می توانید گیاهان مسئول از آنها خریداری کنید. همچنین خوشحالم که یار خود را شگفت زده کنید!

به این ترتیب می توانید گل های خود را برای مدت طولانی خوب نگه دارید. از توما در مورد نکاتی که برای خوب نگه داشتن گل ها برای مدت طولانی ممکن است پرسیدیم: “گل ها را به صورت مورب با یک چاقوی تیز ببرید.

آنها را در آب تمیز در یک گلدان تمیز قرار دهید، مطمئن شوید که هیچ برگ در آب وجود ندارد و مهمتر از همه، کلر نریزید گلها دوست ندارند زیر آفتاب مستقیم یا در مکانهای پر آب قرار بگیرند.

پس این را نیز در نظر داشته باشید. گلهای پژمرده را از دسته گل جدا کنید تا از آلودگی آب جلوگیری شود و در صورت وجود آب آن را عوض کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.