کاور مبل ژله ای که هرگز پاره و فرسوده نمی شود

بر خلاف مبل های چرمی، مبل های پارچه ای همیشه نرم و راحت هستند و از این رو به کاور مبل راحتی ژله ای نیاز دارند. اگر در آب و هوای سرد و گرم زندگی می کنید، پارچه ممکن است اجابت دعای شما باشد.
تطبیق پذیری پایدار وینتیج همیشه مد خواهد بود، حتی زمانی که از مد افتاده باشد، اما برای ظاهر همه کاره بی‌معنی که فراتر از روندها است، باید گفت.

یک مبل پارچه ای خوب مانند یک مبل چرمی به تنهایی صحبت نمی کند. اما در عوض، به شما اجازه می دهد صحبت کنید. با کوسن ها و پرتاب های مدرن به آن مدل دهید و ظاهر خود را هر چند وقت یکبار که دوست دارید با سهولت به روز کنید.

ایجاد ظاهری کاملا مجزا با یک مبل پارچه ای آسان است. وقتی صحبت از مبل های رنگارنگ می شود، آسمان حد و مرز است. می توانید یک مبل آبی، سبز، زرد و حتی صورتی را در فضای خود امتحان کنید.

این رنگ‌ها را در مبل‌های چرمی به سختی پیدا می‌کنید، اما اگر طرفدار پارچه باشید، می‌توانید به راحتی پیدا کنید.

در حالی که مقدار زیادی چرم از مزارع گوشت گاو برای به حداقل رساندن ضایعات و اجتناب از منابع غیراخلاقی تهیه می شود، برخی از مردم هنوز خانه های بدون چرم را ترجیح می دهند که پارچه را جایگزین مناسبی می کند زیرا بیشتر پارچه ها از گیاهان می آیند.

نگهداری بالا تمیز کردن مبل های پارچه ای ممکن است سخت تر از مبل های چرمی باشد. البته، کیت‌های مراقبت از پارچه برای آسان‌تر کردن این کار در دسترس هستند، اما اگر زندگی پرمشغله‌ای دارید و زمان زیادی برای تمیز کردن مبل‌ها ندارید، پارچه ممکن است برای شما ناراحت کننده باشد.

همانقدر که از چین و چروک های متنفر روی صورتمان می آید، روی مبل هایمان هم از آنها متنفریم. بر خلاف چرم تقریبا سفت، برخی از پارچه ها ممکن است چروک شوند و حتی ممکن است برای یکنواخت شدن دوباره نیاز به بخار دادن داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.