پلی کربنات طلایی یزد موجب آلودگی هوا می شود

پلی کربنات طلایی یزد در این تحقیق تحت آزمایشات مکانیکی (آزمایش کشش، مقاومت در برابر ضربه و سختی) قرار گرفتند که استفاده از مواد پلیمری را در کاربردهای مهندسی و صنعتی که نیاز به خواص مکانیکی مناسبی نسبت به فلزات، مواد سرامیکی و چوب دارند.

توضیح می‌دهد و این کار خوبی است. زیرا با هزینه کم و راندمان بالا با عملکرد کاربرد مشخص می شود در این مطالعه، پلیمر پلی کربنات با استحکام کششی بالا در صورت شکست مشخص شد، اما مقادیر کشیدگی در مقایسه با پلیمرهای پلی پروپیلن و پلی اتیلن کاهش یافت.

با ازدیاد طول زیاد به ازای استحکام کششی، زیرا پلیمر پلی کربنات به عنوان ماده ای شکننده عمل می کند و مقاومت در برابر ضربه را نشان می دهد، که میزان انرژی جذب شده از چکش ضربه ای را منعکس می کند.

مقاومت ضربه ای پلی اتیلن با چگالی بالا در مقایسه با پلیمرهای دیگر افزایش می یابد. و همچنین سختی که مقادیر آن نزدیک به سه t بود انواع پلیمرهای مورد استفاده که اهمیت این انواع را در کاربردهای مهندسی تایید می کند.

پلی کربناتکشف کنید که چگونه کلاه فوتبال نیروهایی را که مغز تجربه می کند محدود می کند. کشف کنید که چگونه کلاه فوتبال نیروهایی را که مغز تجربه می کند محدود می کند. همه ویدیوهای این مقاله را ببینید.

به طور عمده به دلیل حلقه های معطر موجود در زنجیره پلیمری، PC دارای سفتی استثنایی است. همچنین بسیار شفاف است و تقریباً 90 درصد نور مرئی را منتقل می کند. از اواسط دهه 1980، این ویژگی، در ترکیب با خواص روانی عالی پلیمر هنگام مذاب، کاربرد رو به رشدی در قالب‌گیری تزریقی دیسک‌های فشرده پیدا کرد.

از آنجایی که PC دارای قدرت ضربه به طور قابل توجهی بالاتر از بسیاری از پلاستیک ها است، همچنین به صورت کربوه های بزرگ برای آب، شیشه های نشکن، سپرهای ایمنی و کلاه ایمنی ساخته می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.