هودی دخترانه جدید موجب دعوای عروس و مادر شوهر شد

برای انجام این کار، از چندین آژانس محلی اختصاص داده شده به آموزش مداوم، کیفیت و ایمنی کمک گرفتیم: مربوطه اطلاعیه‌هایی را در وب‌سایت‌ها، دفاتر خود، در خبرنامه‌های مکتوب و الکترونیکی خود منتشر کردند.

همچنین دعوت‌نامه‌های شخصی را برای شرکت توزیع کردند. حداقل حجم نمونه مورد انتظار در ابتدای جمع‌آوری داده‌ها مشخص شد، و ما به نمونه‌برداری تا نقطه «اشباع نظری» ادامه دادیم.

هودی دخترانه جدید امروزه مورد علاقه ی بسیاری از دختران نوجوان قرار گرفته است و در پوشش اکثر آنان دیده می شود.

زمانی که هیچ اطلاعات جدیدی از شرکت‌کنندگان در گروه‌های متمرکز اضافی دریافت نشد. تعیین اشباع موضوعی با اجماع به دست آمد و استخدام برای گروه های تمرکز اضافی به حالت تعلیق درآمد.

مصاحبه های یک به یک در آوریل 2008 با 9 شرکت کننده در گروه متمرکز و 4 شرکت کننده جدید که به عنوان بخشی از نمونه اولیه انتخاب شده بودند اما قادر به شرکت در هیچ یک از جلسات نبودند، انجام شد.

جلسات ضبط شده در خانه مصاحبه شونده یا دفتر خصوصی در یک مرکز نگهداری از کودکان انجام شد و تقریباً 1 ساعت به طول انجامید.

مصاحبه‌کننده با مصاحبه‌شونده یک نسخه توسعه‌یافته از چارچوب کد را که از تجزیه و تحلیل رونوشت‌های گروه متمرکز به دست آمده بود.

و موضوعات اصلی شناسایی‌شده توسط تیم تحقیقاتی را تشریح کرد. به مصاحبه شوندگان این فرصت داده شد تا این فهرست موضوعات را گسترش دهند یا با آن تفاوت داشته باشند.

همه مصاحبه شوندگان رضایت آگاهانه کتبی برای شرکت ارائه کردند و 25 دلار برای وقت خود دریافت کردند.هیچ یک از شرکت کنندگان مصاحبه که در گروه های متمرکز (بررسی اعضا) شرکت کرده بودند.

چهار شرکت کننده در مصاحبه که قبلاً شرکت نکرده بودند، با شناسایی و تجزیه و تحلیل تیم از موضوعات اصلی مطالعه مخالفت نکردند.

علاوه بر این، هیچ موضوع اصلی جدیدی از مصاحبه های یک به یک ظاهر نشد. آزمودنی‌های مصاحبه، بینش‌ها و تجربیات حمایتی بیشتری ارائه کردند، که برای کمک به تفسیر و تحلیل داده‌های ما استفاده شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.