قابلمه گرانیتی ام جی اس فروشنده ای را روانه ی بیمارستان کرد

قابلمه های آشپزی گرانیتی و سرامیکی از موادی ساخته شده اند که از تشکیل زنگ زدگی، چسبندگی جلوگیری می کنند و بهترین بخش این است.

به لطف دستورالعمل های ، این قابلمه گرانیتی ام جی اس با استفاده از مواد سازگار با محیط زیست مانند خاک رس، آلومینیوم و فولاد کربنی ساخته شده اند که در هنگام تولید هیچ گونه مواد شیمیایی مضری آزاد نمی کنند. با غذا واکنش نشان داد.

اما تفاوت های خاصی بین ظروف گرانیتی و سرامیکی وجود دارد و هر کدام از این ظروف مزیت های خاص خود را نسبت به دیگری دارند. به عنوان مثال، قابلمه ی سرامیکی در رنگ های متنوع عرضه می شوند و گرما را بهتر حفظ می کنند.

به همین ترتیب،قابلمه های گرانیتی چشم انداز شگفت انگیزی دارند و ماندگاری طولانی دارند. از طریق این مقاله سعی کردیم ظروف سرامیکی و گرانیتی را از نظر عملکرد، دوام، قابلیت استفاده، ایمنی و سایر پارامترها متمایز کنیم.

ظروف گرانیتی در اصل یک ظروف لعابی هستند که از فولاد کربنی ساخته شده و با مینای چینی پوشانده شده است. مزیت این پوشش عاری بودن از مواد سمی است.

همچنین، مینای چینی سطحی نچسب ایجاد می کند که آن را شبیه به ظروف تفلون شما می کند. زیبایی ظروف گرانیتی در ایمنی آن است. حتی اگر غذا حاوی سطوح اسیدی بالاتر باشد، برای هر نوع پخت و پز واجد شرایط است.

اگر سال ها عاشق استفاده از ظروف گرانیتی هستید، بهترین انتخاب برای شماست. ظروف گرانیتی به صورت یک سطح سیاه و جامد با مقداری تکه های خاکستری یا سفید روی آن پخش می شود. پس ظاهر ظروف دلیل نامگذاری است.

پایه فولادی ضد زنگ ظروف گرانیتی را برخلاف ظروف چدنی سنتی مقاوم در برابر زنگ زدگی می کند. سطح چینی تیره به جذب سریعتر و ثابت گرما کمک می کند و در نتیجه زمان کلی پخت شما را کاهش می دهد.

ظاهر جذاب: ظروف گرانیتی با هر نوع دکوراسیون آشپزخانه، حتی با آشپزخانه مدولار شما، به خوبی هماهنگ می شود. چشم انداز تاریک آن را دلپذیر می کند.

پوشش لعابی که مسئول ماهیت نچسب بودن آن است، از بین نمی رود و آن را برای پخت دستور العمل های بسیار اسیدی خوب می کند.
قابلمه ها و تابه های گرانیتی با محدوده قیمتی مقرون به صرفه و حداقل مقرون به صرفه تر از ظروف چدنی فروخته می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.