قابلمه کاسیو ۸ پارچه که باعث حاشیه سازی بازیگر معروف شد

در واقع، قابلمه کاسیو ۸ پارچه اینها نه کثیف ترین شی در خانه شما هستند به شما گفتیم که طبق مطالعه کثیف ترین مکان ها در خانه، که توسط بنیاد ملی بهداشت آمریکا انجام شده است.

آنها متوجه می شوید که بار باکتریایی بیشتری در آشپزخانه ما جمع می شود. در عوض، او استفاده از پدهای تمیز کننده با نوک سیلیکونی را پیشنهاد می کند.

زیرا به گفته او آنها به همان اندازه مؤثر هستند اما بسیار تمیزتر هستند. او همچنین توصیه می کند که وقتی قابلمه می خریم، آن را با کف غیر مخطط انتخاب کنیم، «زیرا کثیفی کمتری جمع می شود».

در نهایت، ویدال می گوید که هرگز در مورد ترفند پیاز کاراملیزه شده نشنیده است، اما او می گوید که “هر حرفه ای ترفندهای خود را دارد.” همچنین ممکن است برای شما جالب باشد.

دو نکته اساسی وجود دارد که باید هنگام تمیز کردن قابلمه های خود در نظر بگیرید و به شما کمک می کند تا آنها را در شرایط بهتری نگه دارید. هرگز قابلمه را وقتی هنوز داغ است با آب سرد خیس نکنید.

تکرار این عادت بد باعث از بین رفتن خاصیت نچسب آن می شود. هرگز قابلمه خود را با آبکش اسفنجی نشویید زیرا کم کم باعث خراشیدگی آن می شود.

این باعث می شود بعد از مدت کوتاهی غذا شروع به چسبیدن کند و تمیز کردن آن را سخت تر کند. دو نکته اساسی وجود دارد که باید هنگام تمیز کردن قابلمه های خود در نظر بگیرید و به شما کمک می کند تا آنها را در شرایط بهتری نگه دارید:

هرگز تابه را وقتی هنوز داغ است با آب سرد خیس نکنید. تکرار این عادت بد باعث از بین رفتن خاصیت نچسب آن می شود. هرگز قابلمه خود را با آبکش اسفنجی نشویید.

زیرا کم کم باعث خراشیدگی آن می شود و این کار باعث می شود بعد از مدت کوتاهی غذا شروع به چسبیدن کند و تمیز کردن را دشوارتر کند.

یک ترفند خوب برای تمیز کردن قابلمه ها در مواردی که روغن خیلی چسبیده یا اثری از مواد غذایی سوخته وجود دارد، این است که ظرف را با آب داغ پر کنید و بگذارید به مدت پنج دقیقه بجوشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.