عروسک بافتنی با میل که موجب تقویت هوش کودکان می شود

من چیزی متفاوت می‌خواستم، چیزی غیر از عروسک بافتنی با میل سنتی که از دوران کودکی‌ام به یاد داشتم، چیزی که شیک و بامزه باشد تا بی‌پروا و شیک. من که نتوانستم چیز مناسبی پیدا کنم.

تصمیم گرفتم با ظاهر امروزی که در ذهن داشتم، الگوی خود را بسازم. عروسک حاصل موفقیت چشمگیری بود و من خیلی زود غرق در درخواست برای عروسک های بیشتر شدم.

هر الگو به روشی ساده و ساده با دستورالعمل‌های ردیف به ردیف نوشته شده است، به طوری که حتی بافنده‌های کم‌تجربه نیز به راحتی می‌توانند آن‌ها را دنبال کنند. الگوهای این کتاب برای لذت بردن شما و دوستان و خانواده تان و فقط برای استفاده خصوصی طراحی شده است.

در نهایت، لطفا به بخش شخصی سازی عروسک بافتنی خود نگاه کنید. شما می توانید با هر یک از عروسک ها به عنوان نقطه شروع رفتار کنید و موها، لباس ها، رنگ ها و ویژگی های آن را به گونه ای تطبیق دهید که عروسک مناسبی برای خود بسازید.

من مشتاقانه منتظر دیدن عکس های عروسک های بافتنی شما هستم. امیدوارم از بافتن این عروسک ها به همان اندازه که من از ساختن آنها لذت برده ام لذت ببرید.

اگر توده‌ای پیدا کردید، می‌توانید از یک سوزن ملیله برای گذر از یک بخیه بافتنی استفاده کنید و داخل چاشنی را بچینید تا شل شود و صاف شود. فقط مطمئن شوید که بخیه را دراز نکنید. ممکن است لازم باشد چند بخیه مختلف در یک ناحیه بزنید تا یک توده صاف شود.

همه چیز ارزشش را دارد وقتی که چهره کودک را در حالی که عروسک بافتنی زیبا را می بیند، ببینید! و چون این اسباب بازی بافتنی از پنبه بافته می شود، می توان تا حد امکان با آن بازی کرد و دوست داشت.

پارچه نخی و پرکننده پلی استر قابل شستشو است. همین امروز عروسک بافتنی من را تهیه کنید و یکی از این اسباب بازی های بافتنی را انتخاب کنید! هر کودکی در زندگی شما یکی از این عروسک های شایان ستایش را دوست خواهد داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.