زنی از چای توینینگز زرد برای پختن سوپ استفاده کرد

«چای جذابیت ظریفی دارد که آن را غیرقابل مقاومت می کند و به آن قدرت می دهد تا حس را کامل کند. چای از غرور شراب، از غرور قهوه، از بی‌گناهی ظاهری گیاه کاکائو فاصله می‌گیرد.» یک زن مانند یک فنجان چای است.

شما نمی توانید بفهمید چه فلزی است مگر اینکه آن را در آب داغ قرار دهید. اگر سردتان است، چای توینینگز زرد بنوشید. اگر گرم هستید، چای هم بنوشید، زیرا شما را خنک می کند. اگر افسرده هستید، چای شما را شاد می کند. اگر آشفته هستید، چای شما را آرام می کند.”

دوستداران واقعی چای نه تنها چای را به شدت دوست دارند، بلکه عشق آنها به چای هر سال قوی تر می شود. چای یک فعل کامل است که چیزی کم ندارد وقتی چای می نوشم تمام دنیای اطرافم ناپدید می شود.

فقط من با یک فنجان چای هستم ترس من از آینده و افکارم در مورد اشتباهات گذشته نیز از بین می رود. چای مثل من ساده است، فقط به برگ چای، آب گرم و فنجان مورد علاقه من نیاز دارد، همچنین از استشمام عطر چای داغ که از یک فنجان می آید، لذت می برم.

وقتی چای می نوشم، به تمام جزئیات نوشیدن چای می پردازم و احساس می کنم که چای روحم را غنی می کند، بیشتر درباره زندگی به من می آموزد، و چای مرا به جاهای دور می برد، جایی که به زندگی، درد و پیچیدگی هایی که در آن زندگی می کنیم.

فکر می کنم، هر کدام این چیزها زمانی اتفاق می افتد که من یک فنجان چای می نوشم. در پایان، من ترجیح می دهم یک فنجان چای بنوشم. چای بخشی از زندگی روزمره است و به سادگی غذا خوردن در هنگام گرسنگی و نوشیدن آب در هنگام تشنگی است.

مهم نیست در کدام نقطه از جهان هستید، وقتی چای سرو می شود در خانه هستید. هیچ مشکلی در دنیا وجود ندارد که با یک حمام داغ و یک فنجان چای حل نشود. ممکن است دنیا به جهنم برود، اما من هرگز فنجان چایم را رها نمی کنم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.