دفتر سیمی بزرگ که موجب رشد ذهنی کودکان می شود

کتانی همانطور که گفتم راهرو زنگ نمی زند. نه یک همکار که در مورد مشکلات مشتری در دستگاه قهوه ساز شرکت به من بگوید، بلکه در مورد شوخی خنده دار فرزندش دیروز یا در مورد خرابی دفتر سیمی به من بگوید.

آن نوشته هایی که در دفتر سیمی بزرگ انجام می شود و مغز ما را آرام می کند و خلاقیت جدیدی را که همه ما به طور روزانه به آن نیاز داریم تحریک می کند. در دفتر سیمی وجود ندارد.شومیز برای اولین بار از املاک چارلز بوکوفسکی، چارلز بوکوفسکی شاید جنجالی ترین نویسنده رسوایی در ادبیات قرن بیستم آمریکا بود.

دفتر سیمی خیس شامل مجموعه گسترده ای از متون گمشده بوکوفسکی است که او برای دفتر سیمی و مجلات ادبی و حتی مجلات پورنو نوشته است. این داستان‌ها، مقالات و ستون‌های روزنامه‌ها که بیشتر آنها برای اولین بار به زبان آلمانی منتشر می‌شوند.

بوکوفسکی را با تمام مهارت‌اش نشان می‌دهند .بوکوفسکی در بهترین حالتش خال مبتکر به ما متن های بیشتری در دفتر سیمی داد. مهچارلز بوکوفسکی شاید جنجالی ترین نویسنده رسوایی در ادبیات قرن بیستم آمریکا بود.

به طور طبیعی با روغن مخصوص رنگ آمیزی شده است این چرم اسب دیوانه را خراش دهید یا چروک کنید تا سبک وینتیج خود را ایجاد کنید. لکه ها را به آرامی مالش دهید و از بین می روند.

نه با عبارات کوتاه ساده: “یک فنجان به من بده”، بلکه برای مثال، “لطفاً آن فنجان رنگی با حاشیه طلایی که با گل های زیبا نقاشی شده است را به من بده. ، که در قفسه پایین سمت راست شما قرار دارد، پس این در حال حاضر عالی است و نتایج عالی در رشد گفتار کودک و تصاویر او از زبان می دهد.

روش‌شناسان همچنین توصیه می‌کنند که کودکان سخنرانی بنویسند. ارائه تجسم بازگویی هر متنی روی کاغذ دفتر سیمی به صورت نوشتاری است. آن ها ما آموزش می‌دهیم که متن را بازگو کنیم و بلافاصله آنچه را که بازگو می‌شود در قهوه ای تیره با بوی معمولی چرم به طور طبیعی با روغن مخصوص رنگ آمیزی شده است.

این چرم اسب دیوانه را خراش دهید یا چروک کنید تا سبک وینتیج خود را ایجاد کنید. لکه ها را به آرامی مالش دهید و از بین می روند. هر دفتر سیمی دست ساز و منحصر به فرد است . هیچ دوتایی شبیه هم نیستند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.