بررسی میزان آنزیم در مواد شوینده بیولوژیکی

در حالی که آنزیم‌های موجود در شوینده‌های بیولوژیکی در از بین بردن لکه عالی هستند، اما می‌توانند واکنش‌های خفیفی را در افرادی که پوست بسیار حساس دارند، ایجاد کنند.

اگر آنزیم‌ها بعد از شستشو روی لباس باقی بمانند و مواد شوینده تاژ روی پوست مالش دهند، برخی از افراد ممکن است متوجه واکنش خفیفی شوند البته این اتفاق نادر است.

علاوه بر این، یکی دیگر از مزایای پرسیل نون بیو، داشتن رایحه ملایم است. Persil Non-Bio ضد حساسیت و تست شده درماتولوژیک است که آن را در کنار پوست های حساس ملایم می کند.

تحقیقات مراقبت از پوست Persil توسط بنیاد پوست بریتانیا به مواد شوینده بهداشتی خارجی رسمیت شناخته شده است.

بسیاری از والدین جدید، شوینده‌های غیر زیستی را انتخاب می‌کنند، زیرا لکه‌های سخت ناشی از بچه‌های نامرتب را پاک می‌کنند، در حالی که در کنار پوست ظریف کودک ملایم هستند.

 

لطفاً توجه داشته باشید که هیچ شوینده موثری را نمی توان تضمین کرد که مواد شوینده سیف برای افرادی که شرایط پوستی جدی دارند مناسب باشد.

اگر از پوست غیرعادی حساس رنج می برید، لطفاً برای مشاوره با پزشک خود تماس بگیرید.

مطمئن نیستید چه زمانی از بیو یا غیر بیو استفاده کنید؟ ما قبلاً پاسخ داده‌ایم که تفاوت بین پودرهای لباسشویی، مایعات و کپسول‌های بیو و غیر بیو چیست، اما چگونه می‌دانید کدامیک برای شما و خانواده‌تان بهترین است؟

اگر فرزندان شما اکنون به جای نوزادان بچه های بزرگ هستند و اگر سابقه شکایت پوستی مواد شوینده بدون آنزیم در خانواده وجود ندارد ممکن است استفاده از مواد شوینده بیولوژیکی راحت تر باشد.

 • منابع:
  1. The Difference Between Bio and Non-Bio Detergent
 • تبلیغات: 
  1. فرد کار آفرینی که با کمک کارتن خواب ها میلیاردر شد
  2. با استفاده از چرم قد خودتان را بلندتر کنید!
  3. با عسل موهای خود را صاف کنید
  4. با انار از شر موهای زائد خلاص شوید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.