با مصرف قهوه عربیکا برزیل در این کشور صاحب خانه شوید

قهوه عربیکا برزیل یک نوشیدنی محبوب است که به دلیل توانایی آن در تنظیم دقیق تمرکز و افزایش سطح انرژی شما شناخته شده است. در واقع، بسیاری از مردم دقیقاً زمانی که از خواب بیدار می شوند به فنجان جو روزانه خود وابسته هستند تا روز خود را با پای راست شروع کنند.

قهوه علاوه بر اثرات انرژی زا، با فهرست بلندبالایی از فواید بالقوه سلامتی مرتبط است که دلیل بیشتری برای دم کردن آن به شما می دهد.این مقاله نگاهی عمیق به 9 مورد از مزایای برتر مبتنی بر شواهد قهوه دارد.

قهوه حاوی کافئین است، یک محرک سیستم عصبی مرکزی که به دلیل توانایی خود در مبارزه با خستگی و افزایش سطح انرژی شناخته شده است. این به این دلیل است که کافئین گیرنده های یک انتقال دهنده عصبی به نام آدنوزین را مسدود می کند.

این باعث افزایش سطح سایر انتقال دهنده های عصبی در مغز شما می شود که سطوح انرژی شما را تنظیم می کنند. یک مطالعه کوچک نشان داد که مصرف کافئین زمان خستگی را در طول یک ورزش دوچرخه سواری تا 12 درصد افزایش می دهد.

به طور قابل توجهی سطوح ذهنی خستگی را در شرکت کنندگان کاهش می دهد. مطالعه دیگری نیز یافته‌های مشابهی داشت و گزارش داد که مصرف کافئین قبل و در طول بازی گلف باعث بهبود عملکرد، افزایش سطح انرژی ذهنی و کاهش احساس خستگی می‌شود.

قهوه حاوی کافئین است، محرکی که نشان داده شده است با تغییر سطوح انتقال دهنده های عصبی خاص در مغز، سطح انرژی را افزایش می دهد و خستگی را کاهش می دهد. ممکن است با خطر کمتر دیابت نوع 2 مرتبط باشد.

برخی تحقیقات نشان می دهد که نوشیدن قهوه ممکن است برای سلامت قلب مفید باشد. در واقع، یک بررسی نشان داد که نوشیدن سه تا پنج فنجان قهوه در روز با کاهش 15 درصدی خطر بیماری قلبی مرتبط است.

بررسی دیگری از 21 مطالعه نشان داد که نوشیدن سه تا چهار فنجان قهوه در روز با 21 درصد کاهش خطر سکته مغزی مرتبط است. علاوه بر این، یک مطالعه روی بیش از 21000 نفر نیز نشان داد که افزایش مصرف قهوه با کاهش قابل توجه خطر نارسایی قلبی مرتبط است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.