با مصرف صابون نمک دکتر خوش رج پف پلک خود را درمان کنید

صابون نمک دکتر خوش رج دارای عملکرد فوق العاده مرطوب کننده و آنتی اکسیدانی روی پوست است که توسط روغن آرگان و عصاره علف لیموی موجود در آن تضمین شده است.

رایحه مرکبات آن در حین استفاده آن را به یک نوازش واقعی تبدیل می کند! صابون نرم‌کننده زیستی عمدتاً با هدف آرام کردن هرگونه تحریک یا قرمزی موجود در نواحی بدن عمل می‌کند و احساس آرامش دلپذیری را به شما می‌دهد.

این محصول دارای کره شی، نارگیل و روغن زیتون است که به طور هم افزایی برای تغذیه پوست مفید است. صابون بیو روشن کننده بر پایه شمعدانی و روغن شی با هدف روشن کردن پوست، تحریک تولید کلاژن و همچنین دارای اثر ضد عفونی کننده و تنظیم کننده چربی است.

صابون جامد: صابون مناسب خود را انتخاب کنیدصابون جامد برای هر نوع پوست و ناحیه ای از بدن ایده آل است، همچنین بسته به عملکرد انجام شده انواع مختلفی دارد.

بیایید با هم انواع مختلفی را پیدا کنیم که با توجه به اثری که می خواهید دریافت کنید متفاوت است! صابون بیو با طراوت حاوی موادی با منشأ طبیعی مانند رزماری، آویشن و لیمو است.

به دلیل وجود اسانس لیمو برای شادابی پوست و همچنین برای تسکین دردهای عضلانی و مفاصل بسیار مناسب است. محصولی است که در ظروف پلاستیکی قرار می گیرد.

گاهی اوقات مجهز به تلگراف مخصوص برای اندازه گیری مقدار است. این منجر به زباله های پلاستیکی و آلودگی بیشتر سیاره می شود.
توجه و حفاظت از محیط زیست ما می تواند تفاوت ایجاد کند!

صابون جامد یا مایع: چه تفاوت هایی دارد و کدام یک را انتخاب کنید. مراقبت از پوست و بدن ضروری است، به همین دلیل است که باید محصولات مناسب را برای استفاده روزانه انتخاب کنید.

اولین قدمی که بسیاری از افراد را گیج می کند، مطمئناً انتخاب یک صابون موثر است، اما علاوه بر کیفیت، قبل از هر چیز بهتر است بدانید کدام نوع بهتر است: صابون جامد یا مایع بهتر است؟

صابون جامد در مقایسه با صابون مایع دارای مزایای بسیاری است و به عنوان یک متحد روزانه، هر بار که مجبور به شستشو هستید، فوق العاده توصیه می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.