با مصرف خرما خشک صادراتی با افسردگی خداحافظی کنید

خرما خشک صادراتی به ما کمک می کند بر گرسنگی غلبه کنیم، زیرا قندهای موجود در آن را که به راحتی جذب بدن می شود، کم کم آزاد می کند و باعث می شود برای مدت طولانی تری احساس سیری کنیم.

خرما یک منبع غذایی مفید برای کودکان است زیرا حاوی مقادیر زیادی کربوهیدرات و قند است. علاوه بر این، ورزشکاران باید خرما بخورند زیرا به بازیابی قدرت کمک می کند.

در دوران بارداری، زنان به کالری اضافی روزانه نیاز دارند. خرما درصد مهمی از مواد مغذی، ویتامین ها و مواد معدنی را در اختیار آنها قرار می دهد.

خرما سرشار از آنتی اکسیدان است که پیری پوست را به تاخیر می اندازد و آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد (که در پیری و سرطان نقش دارند) را کاهش می دهد.

این نویسنده اشاره کرد که خرما به خواب کمک می کند زیرا حاوی اسید آمینه “تریپتوفان” است که باعث تحریک تشکیل هورمون ملاتونین می شود.

هورمونی که توسط غده صنوبری در مغز تولید می شود و نقش مهمی در تنظیم چرخه خواب انسان ایفا می کند. اسمش را هورمون خواب بگذارید.

خرما به دلیل درصد بالای فیبر موجود در آن، سطح کلسترول خون را کاهش می دهد. نگارنده تاکید کرد که برای نگهداری خرما باید در ظروف شیشه ای خشک و بدون هوا و در مکانی دور از نور نگهداری شود.

در چه مواردی خوردن خرما توصیه نمی شود؟ در رژیم های کاهش وزن، خرما باید به مقدار کم مصرف شود، زیرا حاوی کالری زیادی است، به خصوص برای افراد دیابتی، زیرا حاوی درصد بالایی از قند است که ممکن است قند خون را افزایش دهد.

همچنین اگر بعد از خوردن خرما دندان های خود را مسواک نزنید، خوردن خرما می تواند منجر به پوسیدگی دندان شود. ورزش های ساده برای سوزاندن قند خون و جلوگیری از افزایش آن چه ورزش هایی می توانند قند خون را کاهش دهند؟

یک دیابتی باید در هفته چند دقیقه ورزش کند؟ اقدامات احتیاطی در هنگام ورزش برای بیماران دیابتی چیست؟ مفهوم سبک زندگی سالم، غذا و ورزش همراه با رژیم غذایی می تواند به طور دائمی ظاهر شما را تحت تاثیر قرار دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.