با سرنگ گاواژ بیماری خود را کنترل کنید

به طور کلی، داروخانه و تعویض سرنگ گاواژ متخصص طیف وسیعی از اطلاعات و توصیه‌های کاهش آسیب را همراه با سوزن‌ها و سرنگ‌های تمیز و احتمالاً وسایل تزریقی ارائه می‌دهد.

چارچوب قانونی که NSP در آن عمل می کند نیز در سطح کشور متفاوت است . مبتنی بر داروسازی حداقل در استرالیا ، بلژیک، فرانسه، ایرلند، قرقیزستان، هلند، پرتغال، اسپانیا، اسلوونی، اوکراین ، بریتانیا و نیوزلند وجود دارد.

بررسی های سیستماتیک زیادی در مورد اثربخشی مداخلات ارائه تجهیزات تزریق تا به امروز انجام شده است. مروری بر مرورهایی که اطلاعات این چند بررسی سیستماتیک را گردآوری می‌کنند نیز منتشر شده‌اند.

هدف این مرورها ارائه خلاصه ای جامع و انتقادی از شواهد موجود در مورد این مداخله به کاربران نهایی است. مرورهای کلی در این زمینه از اهمیت ویژه ای برخوردار است، زیرا بررسی های سیستماتیک موجود بر روی سؤالات متفاوت متمرکز شده است.

در مورد جمعیت های خاص، انواع خاص مداخلات  یا، معمولاً، نتایج خاص. به عنوان مثال انتقال علاوه بر این، در روش‌های مورد استفاده در این بررسی‌های سیستماتیک، از جمله ارزیابی سوگیری‌های احتمالی و استفاده از سنتز کمی تنوع وجود دارد.

هدف ثانویه ما ارزیابی این بود که چگونه جنبه‌های مختلف ارائه NSP، از جمله ارائه‌دهنده، تنظیم، پوشش و هر مؤلفه مرتبطی که به طور موازی ارائه می‌شود.

NSP رانده شده ما از راهنمایی‌های فعلی در مورد انجام مرورهای کلی مرورها، از جمله توصیه‌های همکاری کاکرین و راهنمایی در مورد بررسی مداخلات بهداشت عمومی توسط مرکز بررسی و انتشار دانشگاه یورک پیروی کردیم.

فقط در شواهدی که همه آنها بین سال‌های 1999 و 2013 منتشر شده‌اند. تفاوت‌هایی بین بررسی‌ها در رابطه با معیارهای واجد شرایط بودن  روش‌های جستجو و غربالگری، ارزیابی‌های کیفیت و تفسیر یافت می‌شود.

از نتایج مطالعه در بیشتر این مرورها، نویسندگان نتایج حاصل از هر مطالعه یا گروهی از مطالعات را در مورد پیامدهای HIV شرح داده و زمینه سازی کردند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.