با دم کردن پودر پسته معجون لاغری تهیه کنید

وقتی می گویم برای همیشه، برای همیشه است. من نمی خواهم در مورد پودر پسته چیزی بیشتر بدانم. من می بینم که اینجا به جهنم می رود.» او ناله می کند. در پایان روز کاری، کوسیرو با ماشین می‌رود تا همسرش را که مارینا رودریگز دو فرانسیسکو نیز کشاورزی می‌کند، پس از کار بردارد.

آنها با هم فصل اختصاص داده شده به دستور العمل های پخت و پز را در اثر تاریخی هماهنگ شده بود، آماده کردند. این کتاب با بیش از 700 صفحه طرز تهیه سالاد پسته، کروکت پسته، اسپاگتی با پسته، ماهی مرکب با پسته، کاسه بره با پسته، بستنی پسته را آموزش می دهد.

مهندس با خنده به یاد می آورد.ما چهار ماه را صرف پسته خوردن کردیم. با این حال، می توان پسته را با پوشش زمین، چه فقط در خیابان و چه در سرتاسر سطح، کشت کرد.

چمن زنی مکرر در این نوع مدیریت اساسی است. آنها اجازه می دهند یک پوشش یکنواخت داشته باشند و از رشد بیش از حد جلوگیری کنند. علف کش توتال بهترین گزینه برای جلوگیری از حضور علف های هرز در اطراف درختان است.

نیاز آبی درخت پسته بسته به رقم بین 300 تا 600 میلی متر است. به طور کلی در مناطق خشک این نیازها با تخصیص آبیاری بین 4000 تا 6500 مترمکعب در هکتار تامین می شود.

آبیاری موضعی برای کشت پسته بسیار مناسب است. با این نوع آبیاری از غرقابی جلوگیری می شود. نسبت به آبیاری کم فراوان نسبت به آبیاری های کوچک بسیار مکرر بهتر واکنش نشان می دهد.

پس از تصمیم گیری در مورد تمام موارد بالا، باید زمینه را برای کاشت آماده کنید. بهتر است کار برش متقاطع عمیق را با زیرشاخه یا گاوآهن تیغه ای انجام دهید. سپس با کولتیواتور گذری ایجاد می شود تا خاک ریز باقی بماند.

مهم است که بلافاصله پس از کاشت درختان با یک مش بسته بندی شده و محافظت شوند. به این ترتیب رشد مناسب تضمین می شود. علاوه بر این، برای سازگاری خوب باید یک آبیاری کاشت انجام شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.