با استفاده از پت بطری ضایعات با بیماری خداحافظی کنید

پت بطری ضایعات بخش قابل توجهی از املاک و مستغلات را اشغال می کنند. بر خلاف انداختن مداد، کوبیدن بطری آب از روی میز رویدادی است که کلاس را متوقف می کند تا مردم بتوانند برگردند، نگاه کنند و بخندند.

یکی از وبلاگ نویسان اصرار داشت که نفرت من از بطری پلاستیکی حمله ای به دانش آموزان با ناتوانی های یادگیری است، زیرا  در آن زمان  اعتقاد بر این بود.

دادن اسباب بازی های حواس پرتی به چنین دانش آموزانی به آنها کمک می کند تا توجه کنند. این پنج سال پیش بود، و بطری پلاستیکی راه دستبندهای سیلی را رفته اند.

اگرچه نظریه پردازان بدون تجربه کلاس درس همچنان به معلمان در سنگر می گویند که چگونه کار خود را انجام دهند. همانطور که از عنوان می توان استنباط کرد.

این مقاله کوچک درباره تصمیم من برای ممنوع کردن بطری های آب از کلاس درس در سال آینده است. البته این کشوری آزاد است و خوانندگان می‌توانند هر نظری را که دوست دارند.

در هر کجا که این مقاله به اشتراک گذاشته می‌شود بگذارند، اما من می‌خواهم این نظرات را با بیان اینکه تنها نظرات مخالف در مورد این موضوع که واقعاً به آن اهمیت می‌دهم.

نظراتی هستند که معلمان همکار مدیران و مدیران خوب است که به معلمان خود در این مورد گوش دهند، زیرا اگر در کلاسی با 12 دانش آموز که همه آنها بطری آب دارند، نباشید، کمی دور از ذهن هستید.

هر معلمی که من می شناسم از بطری های آب متنفر است. اگر معلم نیستید، ممکن است فکر کنید که آوردن یک بطری آب به کلاس نسبتاً بی ضرر است.

معلمان فنجان های قهوه را به کلاس می آورند، اینطور نیست؟ کارکنان اداری در حین تماس تلفنی از قوطی های کوکای رژیمی جرعه جرعه می نوشند، اینطور نیست؟ آوردن بطری آب برای دانش آموزان به کلاس چه تفاوتی دارد؟

چنین سؤالاتی منصفانه هستند، اما کمبود تجربه را نشان می دهند. واقعیت این است که بسیاری از «بطری‌های آبی» که دانش‌آموزان به کلاس می‌آورند.

به اندازه آکواریوم‌های کوچک هستند و از فلز ساخته شده‌اند، به این معنی که آنها اشیاء ظریف و محرمانه‌ای نیستند. تا آنجا که میزها پیش می روند.

چند سال پیش مقاله ای نوشتم که در آن استدلال می کردم که بطری پلاستیکی جایی در کلاس ندارند. مقاله محبوبی بود، اما هزینه نوشتن یک مقاله محبوب چند پاسخ شدید منفی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.