انواع مختلف پمپ آب گریز از مرکز و کاربرد آن ها

در حالی که پمپ های گریز از مرکز این پتانسیل را دارند که برای پاسخگویی به نیازهای یک تاسیسات صنعتی بسیار بزرگ باشند، این پمپ ها نیز بسیار ساده هستند و تنها شامل چند قطعه متحرک هستند.

جریان آب از طریق یک پمپ گریز از مرکز ثابت و یکنواخت است، به همین دلیل است که این پمپ ها تنها برای جابجایی آب استفاده می شوند.

اگر در یک محیط صنعتی کار می کنید که نیاز به ارسال آب به فرآیندهای مختلف پمپ آب خانگی ایرانی تولید دارد، ممکن است یک پمپ گریز از مرکز برای تامین تمام نیازهای شما کافی باشد.

قبل از اینکه بتوان از یک پمپ گریز از مرکز استفاده کرد، باید آن را پرایم کرد، به همین دلیل است که این پمپ آب پنتاکس خاص زمانی که در زیر منبع ورودی قرار می گیرند یا به طور کامل زیر آب قرار می گیرند، به خوبی کار می کنند.

انواع مختلف پمپ های گریز از مرکز در دسترس شما عبارتند از: بوستر پمپ ها، پمپ های آتش نشانی، پمپ های شناور، پمپ های خود پراینگ، پمپ های چاه، پمپ های زباله، پمپ های توربین عمودی، پمپ های آسیاب، پمپ های جریان محوری.

هر پمپ دارای مجموعه ویژگی های کمی متفاوت است، به همین دلیل است که پمپ آب نیم اسب به شدت توصیه می شود که در اطراف خرید کنید و اطلاعاتی در مورد انواع پمپ هایی که می توانید انتخاب کنید به دست آورید.

این پمپ ها زمانی ایده آل هستند که دبی بالا مورد نیاز است. از آنجایی که این نوع پمپ آب صنعتی کشاورزی می‌تواند جریان ثابتی از آب را فراهم کند، در هنگام استفاده از پمپ جابجایی مثبت، انواع ضربان‌هایی را که می‌تواند رخ دهد، تجربه نخواهد کرد.

 • منابع:
  1. A Quick Guide to Understand Industrial Water Pumps
 • تبلیغات: 
  1. نکاتی که باید در مورد اسپرت کردن خودرو بدانید!!
  2. زندانی در جزیره قشم که میله هایش از نخ پلی استر است.
  3. 5 روشی که شما می توانید با مرفه کامل زندگی کنید
  4. معماری که با گالن برج بلند دوقلو ساخت!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.