امگا 3 موجود در میگو به رشد مغز کودکان کمک می کند

میگو اثرات مفید بسیاری بر رشد و تکامل کودک شما دارد، مانند:

به رشد مغز و استخوان کمک می کند: اسیدهای چرب امگا 3 موجود در میگو به نوزادان و کودکان نوپا کمک می کند تا رشد مغز، چشم و استخوان بهتری داشته باشند.

رشد و نمو استخوان ها و دندان ها را تقویت می کند: میگو سنگی سرشار از ویتامین D است که نه تنها کلسیم و سایر مواد معدنی را جذب می کند، بلکه برای ساختن استخوان ها و دندان های قوی نیز سخت کار می کند.

همچنین از ابتلای کودکان به راشیتیسم جلوگیری می کند و به آنها کمک می کند تا به قد واقعی و حداکثر توده استخوانی خود برسند.

کودکان را از عفونت دور نگه می دارد، بینایی را بهبود می بخشد: شاه میگو تهران سرشار از ویتامین A است که نقش مهمی در بینایی و رشد سلول ها، بافت ها و استخوان های کودک دارد و از او در برابر عفونت محافظت می کند.

پروتئین تامین می کند: محتوای پروتئین میگو ببری بوشهر به رشد و حفظ بافت های بدن کودکان کمک می کند.

رشد کلی را تقویت می کند: میگو گنجینه ای از چندین ماده معدنی حیاتی از جمله فسفر، روی، ید و کلسیم است که برای رشد و تکامل جسمی و ذهنی کودک ضروری هستند.

ماهیچه ها و بینایی قوی را تضمین می کند: میگو غنی از ویتامین B12 است که باعث می شود ماهیچه ها و بینایی کودک قوی باشد و خلق و خوی ناگهانی نداشته باشد.

سطح انرژی کودک را بالا نگه می دارد: میگو دریایی منبع غنی آهن است که به کودکان انرژی بالایی می دهد و از کم خونی جلوگیری می کند.

 • منابع:
  1. Health Benefits of Shrimp for Children
 • تبلیغات: 
  1. با بیمه عمر 200 سال عمر کنید
  2. دستگاه تست قند خون که با تنفس میزان قند خون را می‌سنجد!
  3. با استفاده از acu خودرو می توانید دکل اینترنت همراه بسازید
  4. بادبادکی که با نخ پنبه ساخته شده بود به ایستگاه فضایی رسید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.