الکل صنعتی بشکه ای کفش های شما را مانند روز اول براق می کند

الکل صنعتی بشکه ای علاوه بر داشتن خواص ضد میکروبی، یک سیلر ایده آل ریشه کانال باید باعث ایجاد بافت معدنی شود. یون های کلسیم و فسفات برای تشکیل هیدروکسی آپاتیت جزء معدنی اصلی دندان ها ضروری هستند.

بنابراین، توسعه یک سیلر کانال ریشه که می تواند یون های کلسیم و فسفات را برای تشکیل هیدروکسی آپاتیت آزاد کند، مفید خواهد بود. توسعه یک سیلر کانال ریشه ریزمینرال کننده می تواند اثر شوینده های کانال ریشه و محلول های کیل کننده مانند را معکوس کند.

آنها می توانند ساختار شیمیایی عاج را تغییر دهند و منجر به آسیب، از بین رفتن مواد معدنی و کاهش سختی عاج ریشه شوند و در نتیجه منجر به شکستگی دندان شوند .

چندین کلاس از کلسیم فسفات و کلسیم سیلیکات کانال ریشه سیلری توسعه یافته است. مزایای اصلی آنها تولید pH بالا و آزادسازی یون کلسیم و فسفات برای ترویج تشکیل بافت معدنی است.

اخیراً پرکننده‌های معدنی در ماتریس‌های رزین پلیمری گنجانده شده‌اند و پتانسیل آن‌ها برای آزادسازی سطوح بالای یون‌های کلسیم و فسفر و تقویت ساختار ریشه دندان مورد آزمایش قرار گرفته‌اند .

پرکننده هایی مانند دی کلسیم فسفات دی هیدرات (DCPD)، دی کلسیم فسفات بی آب (DCPA) و فسفات تترا کلسیم (TTCP)، آلفا تری کلسیم فسفات (α-TCP) قبلاً پتانسیل خود را برای آزاد کردن سطوح بالایی از یون های کلسیم و فسفات نشان داده بودند.

یون های کلسیم و فسفات را از بین می برند و ضایعات26 و نسبت کلسیم به فسفر 1.5 است. این می تواند با مایعات بافت انسان تعامل کند تا سطوح فوق اشباع یون های کلسیم و فسفر را آزاد کند که رسوب مواد معدنی را در رابط سیلر-ریشه تحریک می کند.

باعث ترمیم مجدد و ترمیم بافت های پری آپیکال می شود. پورتلا و همکاران اثرات ترکیب α-TCP در 0، 5، 10، 15 درصد وزنی را در ترکیب با هیدروکسید کلسیم در یک رزین سالیسیلات گلیسرول 70 درصد برای استفاده به عنوان سیلر اندودنتیک آزمایش کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.