اسباب بازی شهر لگو کودکان شما را بی اشتها می کند

چنین مکتبی احتمالاً کاملاً متفاوت و بسیار محبوب خواهد بود. و با این محصول جدید، ایجاد حباب یادگیری LEGO Education کم و بیش کاری است که LEGO Education انجام داده است.

استارک گفت: «یادگیری اسباب بازی شهر لگو بخشی از ماموریت ماست. «توانمندسازی هر دانش آموزی برای موفقیت، یادگیری از طریق بازی هدفمند. تصور کنید که یادگیری از نظر شخصی معنادار است.

شما در واقع درگیر حل مسائل اجتماعی و تکراری به عنوان بخشی از بازی و یادگیری همزمان هستید. این همان چیزی است که ما می خواهیم به کلاس وارد کنیم.

استارک با ارائه شرط بندی که برنده خواهد شد، گفت: “من شرط می بندم که بیشتر بزرگسالان مدرسه دوران کودکی خود را اینطور به خاطر نمی آورند.” درست است.

احتمالا این کار را نمی کنند. او گفت: «اما ما این فرصت را داریم که کلاس‌های درس را به آن تبدیل کنیم، مکان‌هایی داشته باشیم که دانش‌آموزان در آن درگیر هستند.

جایی که آنها بیشتر یاد می‌گیرند و ما به ایجاد مجموعه گسترده‌تری از مهارت‌ها کمک می‌کنیم و این کار را با عاملیت شخصی و عشق قوی انجام می‌دهیم.

از یادگیری اگر رویایی وجود دارد، می‌خواهیم لگو را در اتاق نشیمن بگیریم و آن را در کلاس درس نیز داشته باشیم.» سیستم جدید LEGO همه جعبه ها را همانطور که انتظار دارید بررسی می کند.

این شرکت می‌گوید این درس‌ها با استانداردهای یادگیری، مرتبط با مهارت‌های کامپیوتری و اهداف اصلی یادگیری علوم، همسو هستند. آنها می گویند.

مسیرهای متصل برای ایجاد اعتماد در دانش آموزان و مربیان به طور یکسان طراحی شده اند. شروع آسان، آسان برای موفقیت، دعوت به ادامه داد.

استارک گفت: «چیزی که لگو را جادویی می کند این است که به سادگی سه آجر یا پیچیده است که ساخت تاج محل از ساده به پیچیده می رود، ورود به آن آسان است اما می توان گفت سقف آن بلند است.»

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.