اسباب بازی دخترانه ارزان مرگ آورترین محصول برای کودکان شناخته شده است

تحقیق در مورد اسباب بازی دخترانه ارزان مختلف پسرانه و دخترانه،آیا دختران و پسران به اسباب بازی های جنسیتی نیاز دارند؟

گفتگو با محقق اسباب بازی ولکر مهرینگر در مورد عروسک ها، ماشین ها و نقش های جنسیتی.

من درباره نحوه بازی مردم و نحوه استفاده از اسباب بازی تحقیق می کنم. من همچنین زمان زیادی را با کودکان می گذرانم.

با والدین و مربیان، مخترعان بازی، تولیدکنندگان و کلکسیونرها صحبت می کنم. البته من یک دور هم بازی می کنم، اما این استثناست.

در اوقات فراغت اما دوست دارم با بچه هایم بازی کنم. در حال حاضر سعی می کنم شما را با شخصیت های از دوران کودکی خود آشنا کنم.

والدین معمولی! بسیاری می خواهند فرزندانشان دقیقاً همان چیزی را بازی کنند که قبلاً از بازی کردن لذت می بردند.

اما این همیشه کار نمی کند. پس از همه، اسباب بازی ها نیز تغییر می کنند. به عنوان مثال، اسباب‌بازی‌ها در حال حاضر صدای بسیار بیشتری نسبت به گذشته تولید می‌کنند.

از چه زمانی اسباب بازی برای کودکان وجود دارد؟ احتمالا از عصر حجر! و حتی در زمان های قدیم، کودکان با عروسک ها بازی می کردند.

آنها را با اشیا و لباس تزئین می کردند. در آن زمان اسباب بازی های کششی نیز وجود داشت که چندان بی شباهت به مدل های امروزی نبود.

در واقع، برخی از اسباب‌بازی‌ها تقریباً بی‌زمان هستند، مانند یویو و بلوک‌های سازنده. از سوی دیگر، تعداد محصولات دارای مجوز در سال های اخیر به شدت افزایش یافته است.

فقط تعداد انگشت شماری از رنگ های مختلف برای شروع وجود داشت. بزرگترین خوشبختی در دوران کودکی من داشتن ایستگاه فضایی لگو بود.

ساختمان های خاکستری آبی و سفینه های فضایی با پنجره های زرد نئونی. امروزه آجرهایی در بیش از 70 رنگ و مجموعه های بی شماری از جنگ ستارگان، و لگو دوستان وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.